Поиск по модели:

Лінійно-інтерактивний ББЖ -
блок безперебійного живлення ОПТІМУС-250

серія ОПТИМУС
    увеличить
Стабилизатор АСН-250
8 500,00 грн
В наявності
Гарантія від виробника
1 рік
скачати інструкцію
тень

Компанія ЛВТ запустила в серійне виробництво нову модель лінійно-інтерактивного блоку безперебійного живлення – ОПТИМУС-250. Найбільш оптимально цей ББЖ може використовуватися для захисту та резервного живлення побутових газових казанів. Оптимус-250 по суті є пристроєм 4 в 1, т.к. виконує функції стабілізатора, високоефективного захисного реле, інтелектуального зарядного пристрою та інвертора із чистою синусоїдою вихідного сигналу. Як і інші подібні пристрої він розрахований на підключення зовнішньої акумуляторної батареї 12В, причому ємністю від 40 до 200 Агод. Це забезпечується можливістю вибору користувачем струму заряду в діапазоні від 4 до 12 А. За рахунок застосування потужних радіаторів, у цій моделі відсутні вентилятори, які не тільки створюють шум, але також часто є однією з основних причин виходу з ладу аналогічних ББЖ від інших виробників. Звичайно, ціна пристрою відрізняється від китайських аналогів, але, на наш погляд, цінителі якості та надійності зроблять правильний вибір.
.

 • Пасивна система охолодження (відсутні рухомі частини - вентилятор), що забезпечує підвищений термін експлуатації та низький рівень шумів.
 • Розроблений для тривалої роботи від акумуляторної батареї (час роботи обмежений лише ємністю батареї).
 • Форма вихідного сигналу - «чиста синусоїда», коефіцієнт гармонік менше 5%, що важливо під час роботи з циркуляційними насосами та імпульсними блоками живлення котлів.
 • Функція "холодний старт".
 • Розширений діапазон вхідної напруги 160-280В.
 • Робота зарядного пристрою у всьому робочому діапазоні напруги.
 • Малий час перемикання з мережі на АКБ і навпаки - менше 5 мс.
 • Багаторівнева система захисту: від перегріву, від високовольтного імпульсу, від навантаження за потужністю, від заниженої напруги АКБ
 • Вимірювання діючих значень (True RMS) вхідної, вихідної напруги та струму - що дає ефективне регулювання при напрузі мережі, зі спотвореною синусоїдою.
 • Встановлення через меню користувача струму заряду відповідно до ємності АКБ - можливість використовувати батареї ємністю від 40 А/год і більше
 • «Інтелектуальна» зарядка АКБ реалізує трирежимний, термокомпенсований процес заряду, який поєднує максимальну швидкість заряду та оптимальні умови для ресурсу батареї.
 • Встановлення через меню користувача переривчастого режиму роботи під час роботи від АКБ, що дозволяє значно продовжити час роботи від акумулятора.
Номін. вих. потужність від мережі/ від АКБ: 350 Вт/250 кВт
Короткочасна перевантажувальна здатність від мережі /від АКБ 1000 ВА / 500 ВА  (до 3 сек)
Напруга/ємність зовнішньої батареї 12 В/40-200 А-год.
Підтримка буферного режиму так
Можливість переривчастого режиму для економії ємності АКБ так
Струм зарядки АКБ (вибирається через меню) 4; 6; 10; 12А
Допустима напруга розряду АКБ, без відключення ДБЖ 10,6 В
Мін. напруга напруга АКБ для запуску інвертора 11 В
Мін. напруга напруга АКБ для запуску зар. устр-ва 8 В
Номінальне значення Uвих. під час роботи від мережі 211 - 230 В
Номінальне значення Uвих. під час роботи від АКБ 220 - 226 В
Форма вихідного сигналу інвертора чиста синусоїда, к.р. <5%
Час захисного відключення: 0,01 сек
Час автоматичного перемикання мережа/АКБ,   АКБ/мережа 0,005 сек
Макс. допустиме  тривале вх. напруга: 400 В
Габарити (ШхВхГ):    332х82х230 мм; 
Вага: 6 кг
Область застосування: універсальна, для будь-яких побутових навантажень із сумарною потужністю, що не перевищує 250 Вт. та пусковий до 500 Вт. Оптимальне рішення для газових казанів.
З цим пристроєм зазвичай купують
АКБ LEOC
LEOCH DJM
Герметичні акумуляторні батареї, термін служби до 7-10 років, кількість циклів заряд/розряд близько 200, Ємність (А/год): 45, 60, 75, 100
АКБ YUASA SWL
YUASA SWL
Герметичні акумуляторні батареї, термін служби 10 років, кількість циклів заряд/розряд близько 200, Ємність (А/год): 45, 60, 75, 100