Поиск по модели:

Аккумуляторні батареї Yuasa Battery, Inc

 

Наявність та ціну уточнюйте за телефоном.

Yuasa Battery, Inc – провідний виробник зі світовим ім'ям та багаторічною історією герметизованих свинцево-кислотних акумуляторних батарей.

Корпорація Yuasa Battery, Inc заснована в 1918 році в Японії. За довгі роки компанія досягла світового визнання завдяки високій якості та постійним інноваціям у розробці своєї продукції. Сьогодні компанія Yuasa Battery, Inc є найбільшим світовим виробником акумуляторів для широкого спектру систем електроживлення. Компанія має свої представництва та заводи більш ніж у п'ятдесяти країнах світу. Основні заводи знаходяться в Японії, Великій Британії та Тайвані.Флагманська серія промислових акумуляторних батарей Yuasa – високорозрядні акумулятори серії SWL.


Свинцево-кислотні акумулятори Yuasa серії SWL є високорозрядними VRLA батареями і на порядок відрізняються від стандартних серій, що є на ринку.


Серія SWL є найбільш прийнятним рішенням для забезпечення високої потужності на коротких часових інтервалах. Це оптимальне рішення для дорогого обладнання та стратегічно значущих проектів.


Преміальні характеристики акумуляторів забезпечені технологією виготовлення:


  • Завдяки оптимізації щільності електроліту значно знижено внутрішній опір батареї.


  • Збільшення числа пластин і зменшення відстані між ними, а також зниження обсягу сепаратора, дозволяє досягти значного скорочення втрат енергії.
    Внаслідок збільшення активної маси електродів, розрядна ємність батарей підвищилася на 40%.


  • Зниження внутрішнього опору та збільшення перенесення активної маси дозволили досягти високих показників інтенсивності розряду постійною потужністю на коротких часових інтервалах до 30 хвилин.

В результаті свинцево-кислотні акумулятори Yuasa серії SWL показують найвищі розрядні характеристики на коротких часових інтервалах.


Так, на 10-ти хвилинному інтервалі потужність, що віддається, зростає на 20-25%, при цьому вартість енергії, що віддається АКБ, значно нижча.


Завдяки використанню новітніх матеріалів та технологій, покращене виконання АКБ не призводить до зменшення терміну служби як батареї для ДБЖ.